Biało-czerwona bazylika Sacré-Cœur w Paryżu. Polonia modliła się na Montmartre
Biało-czerwona bazylika Sacré-Cœur w Paryżu – Polacy pielgrzymowali na Montmartre Starajmy się, żeby nasze serca w codziennym życiu upodabniały się do Serca Pana Jezusa, które nieustannie bije, które jest sercem otwartym i które jest sercem bardzo wrażliwym – wskazał biskup pomocniczy archidiecezji gdańskiej Piotr Przyborek w homilii podczas dorocznej Mszy św. w języku polskim w […]
Czytaj dalej
