25 views 17 sec

0

Komentarzy

Poradnik – Bilet za 49 euro na całe Niemcy

- Wrzesień 15, 2023

Deutschland-Ticket to oferta biletów transportowych w Niemczech, pozwalająca na korzystanie z lokalnego transportu publicznego za stałą cenę, bez ograniczeń taryfowych i granic państwowych. Subskrypcja kosztuje 49,00 € miesięcznie w pierwszym roku i jest automatycznie odnawiana co miesiąc.

Bilet jest dostępny dla wszystkich, choć nie ma pewności co do ulg dla osób o niskich dochodach. Można go zakupić online i korzystać z niego przy pomocy dedykowanej aplikacji mobilnej. Bilet nie obejmuje podróży dalekobieżnych pociągami i niektóre trasy wymagają osobnego biletu na rower lub zwierzę. To dogodna opcja na tanie i przyjazne dla środowiska podróżowanie po Niemczech.

Źródło: TVP Polonia Kierunek Zachód
#DeutschlandTicket #TransportPubliczny #PodróżePoNiemczech #BiletyTransportowe #Mobilność #TransportLokalny #NiemaOgraniczeń #TaryfyTransportowe #MobilnośćMiesiąca #Niemcy #Ekonomicznie #PrzyjazneŚrodowisku #MiesięcznaSubskrypcja #AplikacjaMobilna #PodróżeNiskokosztowe #DeutschlandTravel #ŚrodowiskowePodróże #Oszczędzanie #BiletyTransportoweOnline #RuchLokalny #TaniePodróże #MobilnośćWNiemańska #EkologicznaMobilność #PodróżowanieWNiemczech
Zostaw komentarz