49 views 18 sec

0

Komentarzy

Ambasador Polskości – Katarzyna Lasota prawnik

- Grudzień 7, 2023

Dr Katarzyna Lasota Heller, ambasadorka polskości, to doświadczony adwokat w Polsce i Szwajcarii. Dr. Lasota Heller zdobyła bogate doświadczenie pracując w międzynarodowych kancelariach prawniczych.

Dr. Lasota Heller aktywnie wspiera interesy polskich przedsiębiorców w Szwajcarii, Unii Europejskiej i innych krajach. Jest stypendystką i laureatką wielu wyróżnień, posługując się biegle językami polskim, niemieckim i angielskim, a także dobrze porozumiewając się po francusku. Jest myślicielką, wizjonerką, autorką publikacji i artykułów, a także pasjonatką biegania i miłośniczką czasu spędzanego z rodziną. Obecnie mieszka i prowadzi firmę w Szwajcarii, i czynnie działa w środowisku polonijnym.

Źródło: TVP Polonia Kierunek Zachód
#AmbasadorkaPolskości #DrKatarzynaLasotaHeller #Adwokat #MiędzynarodowePrawo #Stypendystka #Laureatka #BiznesPolski #PolskiPrzedsiębiorca #InteresyBiznesowe #Szwajcaria #UniaEuropejska #JęzykiObce #Polski #Niemiecki #Angielski #Francuski #Myślicielka #Wizjonerka #Publikacje #PasjaBiegania #RodzinnyCzas #PolonijneŻycie #PolskaWŚwiecie #KarieraMiędzynarodowa #PrawoMiędzynarodowe #SukcesyBiznesowe
Zostaw komentarz