37 views 3 min

0

Komentarzy

ANETA BARCIK CHARITY CD – PepeTV Polonijna

- Grudzień 30, 2015

Czy chcesz pomóc, aby tej zimy dzieci nie zamarzły w Syrii i Iraku?
– Kup “CHARITY CD – Merry Christmas for Syria & Iraq” za 5 € i wesprzyj projekt humanitarny Anety Barcik

Polska piosenkarka Aneta Barcik, na stałę zamieszkała w Hamburgu, nagrywa płytę CD z kolędami na Boże Narodzenie w języku arabskim i aramejskim (języku Pana Jezusa), aby pomóc chrześcijańskim uchodźcom, którzy pozostali w Syrii, Iraku, czy uciekli do Libanu, Turcji, czy Jordanii.
Płytę można kupić za 5 € do 15 stycznia 2016 w internecie na stronie
https://www.startnext.com/xmascharitycdsos
Cały dochód ze sprzedaży płyty zostanie przeznaczony dla chrześcijan z Syrii i Iraku, którzy pozostali na Bliskim Wschodzie. Przesyłka płyty będzie w lutym/marcu 2016.

Dodatkowe info:
Chrześcijanie prześladowani przez ISIS w Syrii i Iraku, którzy stracili wszystko i uciekli do refugee camps w Syrii, Iraku, Libanie, Turcji czy Jordanii najbardziej potrzebują teraz naszej pomocy. Mieszkają w prowizorycznych namiotach w polu; nadchodzi zima, śnieg, temperatury poniżej zera – a dzieci często biegają w letnich sandałkach i sweterku, ponieważ nie mają butów zimowych, ani czapek, ani kurtek, ani szalików, ani rękawiczek, ani pieniędzy, nie mają NIC! W zeszłym roku zimą wiele dzieci po prostu pozamarzało w tych warunkach, szczególnie noworodki! Nie możemy siedzieć wygodnie w naszych cieplutko ogrzanych mieszkaniach i patrzeć obojętnie na tragedię tych ludzi, którzy są prześladowani za tą samą wiarę jak nasza – za chrześcijaństwo! Musimy im pomóc!
Na dodatek bandy muzułmańskie grasujące po refugee camps zagrażają życiu chrześcijan i często odcinają chrześcijan od międzynarodowej pomocy humanitarnej. Datego chrześcijanie orientalni zdani są na naszą pomoc, która poprzez organizacje chrześcijańskie do nich trafia. Jedną z takich organizacji chrześcijańskich jest “Save Our Souls – SOS” (www.1915.de), z którą współpracuje nasza polonijna piosenkarka Aneta Barcik, absolwentka muzycznych studiów masterskich w SOAS (School of Oriental and African Studies) w Londynie, ze specjalizacją ze śpiewu arabskiego.

https://www.startnext.com/xmascharitycdsos

1. Aneta mit Gesang. https://www.youtube.com/watch?v=zppN-orUsa0

2. Aneta auf Englisch. https://www.youtube.com/watch?v=Iz0VxNJSzvE

3. Aneta auf Deutsch. https://www.youtube.com/watch?v=PBSjc0fC6gs

Zostaw komentarz