10 views 3 min

0

Komentarzy

Kolejna edycja polskiego biegu Polish Run

- Czerwiec 17, 2020

Tegoroczna impreza biegowa Polish Run, organizowana przez Dom Polski Wschodniej oraz Ambasadę RP w Brukseli, odbędzie się już po raz czwarty, jednocześnie po raz pierwszy w zmienionej formule ze względu na pandemię COVID-19.

W tym roku nie spotkamy się razem na starcie i nie przekroczymy wspólnie linii mety, stając ramię w ramię z innymi biegaczami w tłumie. „Run whenever and wherever you are” (biegnij gdziekolwiek i kiedykolwiek) – to tegoroczna idea biegu Polish Run (podyktowana obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19), która przeniesie naszą rywalizację w wymiar wirtualny.

 

Nowa formuła Polish Run zakłada, że każdy z Uczestników będzie realizował dystans 10 kilometrów w dowolnie wybranym przez siebie miejscu oraz dniu, w wyznaczonym przez nas przedziale czasowym. Samodzielnie wytyczona i pokonana dowolną techniką trasa zostawia nam pełną swobodę biegu, gwarantując jednocześnie brak kontaktu z innymi osobami. Bez presji i obaw, dla wielu z Nas, którzy zdecydują się na udział w biegu po raz pierwszy, będzie to świetny wstęp do prawdziwego współzawodnictwa, sposób na przełamanie wstydu i postawienie pierwszego kroku w nowym kierunku. Zawodnik może odbyć bieg w dniach 10-20 lipca 2020r.

Jak co roku zapraszamy do udziału całe środowisko Polonii i jej międzynarodowych przyjaciół, przedstawicieli świata instytucji europejskich, dyplomatów i mieszkańców Belgii. Zapraszamy początkujących biegaczy, amatorów oraz profesjonalistów, biegaczy ulicznych i górskich, średniodystansowców i maratończyków, stałych bywalców biegów i debiutantów. W naszym biegu Wszyscy jesteście najważniejsi!

W związku z tym, że partnerem projektu jest Polska Organizacja Turystyczna oraz Bussines & Science Poland, zwycięzcy mogą liczyć na cenne nagrody w postaci noclegów w najlepszych polskich hotelach, a niektórzy nawet na bilety lotnicze do Polski!

 

Bardzo dużo będzie się działo na facebookowym FunPage: (https://www.facebook.com/PolishRun/) oraz na nowo stworzonym koncie Twitter (https://twitter.com/PolishRun).

Zachęcamy również do dołączenia do grupy treningowej #PolishRunTeam, która ma blisko 800 członków i działa na Facebooku (https://www.facebook.com/groups/162294694449680).

Utworzone zostało również konto na portalu Strava (https://www.strava.com/clubs/PolishRunTeam) gdzie członkowie grupy będą mogli podglądać swoje osiągnięcia.

 

Rejestracja do zawodów Polish Run jest już otwarta!

http://www.polishrun.eu/pl

 

źródło: Ambasada RP w Belgii

Zostaw komentarz