84 views 3 min

0

Komentarzy

Kongres 60 Milionów wraca do Miami

- Styczeń 23, 2019

Przed nami czwarta edycja Kongresu 60 Milionów, jednego z największych spotkań biznesowych zorganizowana z myślą o polskich przedsiębiorcach realizujących swoje działania poza granicami kraju.
Już w pierwszych dniach lutego (07-10.02), w Miami wspólnie z gośćmi specjalnymi Kongresu wyznaczone zostaną nowe kierunki rozwoju polskiej marki na mapie świata. Ta edycja kusi swoim programem, w którym obok licznych merytorycznych spotkań z ekspertami znalazły się również atrakcyjne wydarzenia towarzyszące. Wśród nich m.in., profesjonalny turniej oraz akademia golfa 60 MLN CUP na terenie Normandy Shores Golf Club, powitalny welcome-drink przygotowany przez South Florida Hispanic Chamber of Commerce czy też wycieczka po nieruchomościach w Miami, która będzie zarówno szansą na zakup mieszkania lub inspiracją dla nowych inwestycji.
Dodatkowo na uczestników czekać będzie wyjątkowy bankiet na ogromnym polskim masztowcu ‘Dar Młodzieży’, który w ramach Rejsu Niepodległości będzie gościł uczestników na swoim pokładzie. Uczestnicy będą mieli też szansę wzięcia udziału w ekskluzywnym Balu Polonaise organizowanym już od 47 lat przez Amerykański Instytut kultury Polskiej w Miami.
W wydarzeniu weźmie udział wielu prominentnych przedsiębiorców, aktywistów, przedstawicieli świata kultury i polityki. Swój udział potwierdzili m.i. Sekretarz Stanu Anna Maria Anders, Prezes Polsko Słowianskiej Federalnej Uni Kredytowej Bogdan Chmielewski, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk . Obecni będą również Ambasador RP w Stanach Zjednoczonych, Piotr Wilczek oraz konsulowie Maciej Golubiewski, Dariusz Barcikowski, Piotr Janicki i Robert Jaskowiak. Nie zabraknie prezesa Fracht FWO Polska Andrzeja Bułkę, prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej Roberta Andrzejczyka i przedstawicieli kultury Coleen Paderewski ( potomek Jana Ignacego Paderewskiego ) czy reżysera Ireneusza Dobrowolskiego który wraz z Leonardo DiCaprio wyprodukował głośny film dla Netflix o polskim rzeźbiarzu Władysławie Szukalskim.
Kongres 60 Milionów To wydarzenie, które poprzez wzmacnianie więzi polonijnych buduje międzynarodowe relacje biznesowe, kulturowe i polityczne korespondujące z trendami XXI wieku. Poprzednie edycje w Miami, Rzeszowie i Buffalo, udowodniły, że istnieje ogromny potencjał wśród grona polonijnego oraz potrzeba wspierania współpracy na wielu poziomach. Dlatego inicjatywa Kongresu 60 Milionów ma na celu integrację tych środowisk i promocję współpracy między Polakami mieszkającymi za granicą z tymi w kraju. W roku 2019 Kongres odbędzie się w Miami, Londynie, Berlinie, Buffalo, Rzeszowie i Nowym Jorku. Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Wspólnota Polska oraz firma Gram-X Promotions. Wydarzenie objęli patronatem m.in. PAIH, KIG, POT, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Więcej informacji można zdobyć na stronie 60mln.pl
Rejestracja: Rejestrcja
***

Zostaw komentarz