Nasza przyszłość – U źródeł zdrowia. Matrix, transformacja i epigenetyka, cześć II.

- Listopad 11, 2023
Nasza przyszłość – U źródeł zdrowia. Matrix, transformacja i epigenetyka, cześć II.

W fascynującej podróży do jądra ludzkiego zdrowia i potencjału, program “Nasza przyszłość – U źródeł zdrowia. Matrix, transformacja i epigenetyka” zgłębia tajniki współczesnej medycyny i duchowości. Prowadzony przez wybitnego lekarza, Marcina Koreckiego, oraz z udziałem cenionych gości – Elżbiety Kik, znawczyni medycyny holistycznej, oraz Izabeli Safin, ekspertki w dziedzinie epigenetyki – program rzuca światło na intrygujące koncepcje, które mogą odmienić nasze postrzeganie zdrowia i uzdrawiania.

Marcin Korecki, z medycznym przewodnictwem, wprowadza widzów w świat Matrix – metaforycznej sieci, która może być kluczem do zrozumienia związków między ciałem, umysłem i duchowością. Wraz z Elżbietą Kik odkrywają dawne techniki Huna i Kahuna, starożytną mądrość szamanów hawajskich, która w niezwykły sposób koresponduje z nowoczesnymi odkryciami naukowymi. Izabela Safin, z kolei, rozwija temat epigenetyki – nauki o tym, jak nasze środowisko i wybory życiowe wpływają na ekspresję genów, bez zmiany samego kodu DNA.

W jednym z odcinków poruszają również temat niezwykłych właściwości muchomora, badając jego zastosowanie w medycynie naturalnej oraz potencjalne korzyści zdrowotne, co może budzić kontrowersje i ciekawość w równym stopniu.

Program nie tylko przekazuje wiedzę, ale również inspiruje do głębszego spojrzenia na własne życie, zdrowie i odpowiedzialność za nie. Z balansującą pomiędzy nauką a duchowością narracją, “Nasza przyszłość” otwiera drzwi do nowego wymiaru zdrowia, który jest zarówno osobisty, jak i uniwersalny.

#NaszaPrzyszłość
#MatrixZdrowia
#Epigenetyka
#Transformacja
#KarmaHuna
#KahunaWisdom
#MedycynaNaturalna
#MuchomorLeczenie
#ZdrowieHolisticzne
#MarcinKorecki
#ElżbietaKik
#IzabelaSafin
#UŹródełZdrowia
#ZdrowieEpigenetyczne
#SpiritualnośćiNauka

Zostaw komentarz