31 views 2 min

0

Komentarzy

Pepe Info Polish Run w Belgii (7. edycja)

- Wrzesień 13, 2023
Pepe Info Polish Run w Belgii (7. edycja)

Tradycyjnie już po raz siódmy zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie biegowe – Polish Run, organizowane pod egidą Domu Polski Wschodniej w Brukseli. Naszym głównym celem jest promocja Polski Wschodniej oraz innych malowniczych zakątków naszego kraju. Chcemy również zachęcić ludzi do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Tegoroczne zawody biegowe odbędą się w pięknych okolicach lasów otaczających Brukselę, zapewniając uczestnikom niezapomniane widoki i kontakt z naturą. Wspólnie z organizatorami pragniemy podkreślić również ważność dbałości o środowisko i ekologiczną świadomość.

Oprócz sportowych emocji, uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w tradycji ludowej Meyboom, której korzenie sięgają aż 1308 roku. W ofercie mamy kilka dystansów biegowych – od 10 km aż do 65 km, dzięki czemu każdy, niezależnie od doświadczenia, znajdzie coś dla siebie.

Impreza ma otwarty charakter, a uczestnikami są zarówno Polacy, jak i mieszkańcy Belgii oraz innych krajów. Dodatkowo, miłośnicy biegania mogą dołączyć do grupy #PolishRunTeam i czerpać z doświadczeń innych biegaczy.

Poza sportowymi emocjami, uczestnicy będą mieli okazję celebrować polską kulturę oraz integrację społeczności. Wyróżnienie tegorocznej edycji to wkopanie dębu „Bartuś” w hołdzie Dębowi Bartek – jednemu z najstarszych dębów w Polsce.

#PolishRun #DomPolskiWschodniej #BiegiwBrukseli #PolskaWBrukseli #PolskiSport #ZdrowyStylŻycia #MeyboomTradycja #PolishRunTeam #PromocjaPolski #DąbBartuś #EkologiaWbiegu #IntegracjaPolonii #ZawodyBiegowe #BiegniemyWLesie #DystanseBiegowe

 

 

Zostaw komentarz