63 views 57 sec

0

Komentarzy

Pepe Info Polonia świętuje w Rapperswilu

- Maj 13, 2023
Pepe Info Polonia świętuje w Rapperswilu

Cieszymy się ogromnie ogłosić, że odbyło się niezwykłe święto Polonii i Polaków za granicą w Rapperswil! To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło społeczność polską z różnych zakątków Szwajcarii, by celebrować naszą kulturę, tradycje i silne więzi z ojczyzną.

W trakcie święta odbyło się wiele wyjątkowych wydarzeń i atrakcji. Na głównej scenie artyści polonijni zaprezentowali swoje talenty, prezentując bogactwo naszej kultury muzycznej, tanecznej i teatralnej. Widzowie mogli cieszyć się występami zespołów folkowych, koncertami muzyki polskiej oraz widowiskowymi pokazami tanecznymi.

Ważnym elementem święta było także spotkanie pokoleń. Młodzież miała okazję poznać historię, tradycje i wartości, które są tak istotne dla naszej społeczności. Dzieci uczestniczyły w różnorodnych warsztatach artystycznych, tańcu i gier, podczas których rozwijały swoje umiejętności i odkrywały swoje polskie korzenie.

Święto Polonii i Polaków za granicą w Rapperswil było nie tylko okazją do świętowania naszych tradycji i kultury, ale także do nawiązania nowych znajomości, spotkania dawno niewidzianych przyjaciół i wzmocnienia naszej społeczności.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym niezwykłym wydarzeniu, organizatorom, wolontariuszom i wszystkim, którzy przyczynili się do jego sukcesu. To właśnie dzięki wam nasza Polonia może rozwijać się, pielęgnować

Zostaw komentarz