102 views 45 sec

0

Komentarzy

Polonia Na Żywo – Bożena Wróblewska Włochy

- Maj 4, 2023
Polonia Na Żywo – Bożena Wróblewska Włochy

“Dzisiaj chcielibyśmy porozmawiać o Bożenie Wróblewskiej, aktywistce społecznej, która od wielu lat działa na rzecz lokalnej społeczności we Włoszech. Bożena jest założycielką i prezesem stowarzyszenia Insiem, które działa na rzecz integracji społecznej i kulturowej migrantów oraz innych osób, które potrzebują wsparcia.

Dzięki swojej determinacji i poświęceniu, Bożena zyskała szacunek wielu ludzi we Włoszech, którzy podziwiają jej pracę na rzecz wspierania tych, którzy najbardziej jej potrzebują. Przez wiele lat działała na rzecz poprawy warunków życia migrantów, organizując różnego rodzaju inicjatywy, takie jak kursy językowe czy programy szkoleniowe, które pomagają im zdobyć umiejętności i znaleźć pracę.

Bożena jest również aktywna w polityce lokalnej i kandydowała do rady miasta Rocco di Papa. Jej doświadczenie w pracy społecznej, a także umiejętność pracy w grupie, sprawiają, że jest idealnym kandydatem do pełnienia funkcji publicznych.

Jesteśmy dumni, że takie osoby, jak Bożena, są częścią naszej społeczności we Włoszech i zachęcamy wszystkich, którzy szukają sposobów na pomoc innym, aby zainspirowali się jej przykładem.”

Zostaw komentarz