74 views 29 sec

0

Komentarzy

POSZUKUJEMY ARTYSTÓW!

- Lipiec 17, 2020

Studio sztuki i animacji Beeldentemmers, z siedzibą w Budel Dorplein na południu Niderlandów zaprasza do wspólnego projektu polskich artystów.

Od maja do grudnia 2020 roku Beeldentemmers oferuje program rezydencji dla rozwoju i realizacji projektów lub produkcji, który jest otwarty dla profesjonalnych artystów z Polski. Rezydencja mieści się w pięknym starym centrum dla pracowników-gości, w którym obecnie mieszka 150 polskich migrantów zarobkowych.

Projekt zaprasza artystów, których praktyka zajmuje się sztuką zaangażowaną społecznie poprzez szerokie spektrum pomysłów i metod ekspresji lub działania; czy będzie to sztuka piękna, design, performance, sztuka medialna, film, architektura, badania akademickie, działania społeczne związane z ekonomią – wszystkie dziedziny są mile widziane. Tematem pobytu 2020 jest migracja pracowników.

Rezydencje są planowane indywidualnie i obejmują przestrzeń roboczą i lokalne zakwaterowanie, a także wsparcie materialne w formie cotygodniowego dofinansowania.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy:  info@beeldentemmers.nl

 

https://www.beeldentemmers.nl/2020/01/14/beeldentemmers-gaan-internationaal/?fbclid=IwAR1sw5V0NvDON95AEW6dzIfY-cCm1kETZDSmFkOw5dyaqTEBmkluMNEqHIk

 

Zostaw komentarz