REJESTRACJA DO 8. EDYCJI “POLISH RUN” OTWARTA!

- Lipiec 3, 2024

Promocja Polski Wschodniej i innych wspaniałych części naszego kraju, aktywizacja ludzi kochających sport i propagowanie zdrowego stylu życia to główne cele znanej już wielu z nas polskiej imprezy biegowej, organizowanej przez Dom Polski Wschodniej w Brukseli.

Polish Run odbędzie się już po raz ósmy i po raz kolejny we współpracy z Sport Sante Event, wydawcą pisma poświęconego bieganiu „Zatopek Magazine” i organizatorem wielu imprez sportowych w Belgii. Zawody odbędą się 7 września 2024 r.

Rywalizacja w ramach Polish Run przeniesiona została na stałe bliżej natury, w otaczające Brukselę lasy, oferując wspaniałe trasy biegowe, pozwalając uczestnikom na odkrycie otuliny stolicy Europy przy jednoczesnym poszanowaniu przyrody i podnoszeniu świadomości na temat wpływu, jaki każdy biegacz wywiera na środowisko.

Nasz coroczny bieg odbędzie w ramach większych zawodów „Europa Trail – Brussels”. W ramach Polish Run wystartować będzie można na dystansie 10 km. Tegoroczną edycję Polish Run uzupełniamy również o udział dzieci i młodzieży do 16 roku życia na dystansie 1300m.

Jak co roku zapraszamy do udziału całe środowisko Polonii i jej międzynarodowych przyjaciół, przedstawicieli świata instytucji europejskich, dyplomatów, mieszkańców Belgii oraz wszystkich regionów współpracujących z województwami Polski Wschodniej. Zapraszamy początkujących biegaczy, amatorów oraz profesjonalistów, biegaczy ulicznych i górskich, średniodystansowców i maratończyków, stałych bywalców biegów i debiutantów. W naszym biegu Wszyscy jesteście najważniejsi!

Każdy z uczestników w ramach pakietu startowego otrzyma pamiątkową koszulkę, a na mecie medal. Zwycięzcy, jak zawsze, mogą liczyć na atrakcyjne nagrody ufundowane m.in. przez Dom Polski Wschodniej w Brukseli oraz Polską Organizację Turystyczną – partnera zawodów Polish Run.

Let’s #PolishRun together! Rejestracja: prod.chronorace.be

BIEG NA 10 KM

Chcesz poprawić swoją życiówkę na 10 km?
Marzysz o starcie w dużym, biegowym wydarzeniu?
A może rozpoczynasz przygodę z zawodami biegowymi?

Dystans 10 kilometrów na „Polish Run” jest właśnie dla Ciebie!
Razem z Tobą wyzwanie podejmą setki zawodników Podejmij wyzwanie!

DRUŻYNA #POLISHRUNTEAM
Z początkiem maja 2018 r. z inicjatywy Domu Polski Wschodniej w Brukseli i Ambasady RP w Królestwie Belgii powołana została grupa biegowa #PolishRunTeam. Stworzona została specjalnie dla wszystkich polskich biegaczek i biegaczy w Belgii i Europie Zachodniej w celu lepszej komunikacji, wzajemnej motywacji, a przede wszystkim, aby wspólnie trenować i biegać! Działamy na Facebooku gdzie informujemy o najbliższych treningach, piszemy o bieganiu, trenowaniu i wspólnej pasji.

Dołącz do #PolishRunTeam na Facebooku (https://www.facebook.com/groups/162294694449680), na Strava (https://www.strava.com/clubs/PolishRunTeam) oraz Twitterze (https://twitter.com/PolishRun) i cieszmy się bieganiem wspólnie! W bieganiu jest MOC!
Rejestracja: prod.chronorace.be

 

#PolishRun #Bruksela #Biegi #DomPolskiWschodniej #SportoweEmocje #15lecieDPW #20LatWUE #25LatWNATO #ZawodyBiegowe #EuropaTrailBrussels #ZjednoczonaWRóżnorodności #LasSoignes #UNESCO #BiegDlaDzieci #RadośćBiegania #ZdrowaRywalizacja #SportŁączyLudzi #BiegajZNami #HippodromeDeBoitsfort #SportowaPasja #NoweZnajomości #KibicujBiegaczom #BiegaczeZ20Krajów #AktywnośćFizyczna #MedalNaMecie #PakietStartowy #AtrakcyjneNagrody #PolskaOrganizacjaTurystyczna #AmbasadaRPBruksela #ZatopekMagazine #ZapisyOtwarte

Zostaw komentarz