115 views 2 min

0

Komentarzy

Trzecia edycja Polish Tech Night

- Grudzień 5, 2017

Trzecia edycja Polish Tech Night
6 grudnia w Hallesches Haus (Tempelhofer Ufer 1, 10961 Berlin), pod patronatem Ambasadora RP w Republice Federalnej Niemiec, Prof. Andrzeja Przyłębskiego, odbędzie się kolejna edycja Polish Tech Night.

To nie tylko wieczorny event, podczas którego organizatorzy SIBB e.V, SpeedUp Venture Capital Group, Polish Berlin Tech oraz BST Media Solutions zapewniają cenny networking z przedstawicielami polskiej i niemieckiej sceny startupowej. To również możliwość zaprezentowania się polskich startupów na berlińskiej scenie oraz zwiedzanie biur coworkingowych, ale też bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców, którzy albo planują ekspansję do Niemiec, albo szukają zagranicznego inwestora.

Sponsorem trzeciej edycji nocy polskich technologii jest zagraniczne biuro Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu we Frankfurcie n. Menem, którego zadaniem jest wspieranie eksportu oraz inwestycji polskich przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych, jak również przyciąganie inwestorów do Polski. Sponsorami są również Sunfish Partners – inwestor z ponad 50-letnim doświadczeniem, który wzniósł na wyżyny takich gigantów jak Rocket Internet, Test IO, Cuandoo i wielu innych, Berliner Volksbank – Polish Desk, obecny na niemieckim rynku od 1946 r. oraz niemiecki akcelerator Bayer Grants4Apps. Na wieczornym wydarzeniu uzupełniająco do prezentacji startupów odbędzie się FireChat z ekspertami, podczas którego zostaną poruszone tematy DeepTech.

Poprzednia edycja odbyła się 21.06 br. w Berlinie i zgromadziła ponad 150 ekspertów. Każda kolejna edycja wzbudza coraz większe zainteresowanie polską sceną startupową, szczególnie ze strony niemieckich inwestorów.

Więcej informacji o evencie i rejestracji można dokonać na stronie www.polishtechnight.com
Źródło: Ambasada RP w Berlinie

Zostaw komentarz