70 views 4 min

0

Komentarzy

Turniej piłkarski AMPER POLISH CUP 2018

- Sierpień 15, 2018

Turniej piłkarski AMPER POLISH CUP 2018 odbędziesię 10. CZERWCA w FÜRSTENFELDBRUCK

Zapraszamy dziś, 15. maja do FFB. Po losowaniu spontanicznie zorganizaowna gierka i impreza. Losowanie na żywo można śledzić na mypolacy.de i fanpage MyPolacy na Facebook.

Do pierwszego turnieju Amper Polish Cup zgłosiło się 20 drużyn z 4 niemieckich landów: Saarland, Hesja, Badenia i Bawarii:

Uczestnicy turnieju:

WoitecBau Allershausen, FC Polonia Augsburg, FC Fortuna 96 Dingolfing, Piękni i Młodzi Fürstenfeldbruck, FC Polonia Karlsruhe, Brygada z LA, Pol-La Landshut, Husaria Monachium, Pacos Squad Munich, SV Polonia Monachium, Polonia Monachium Legends, FC Ponalewce Monachium, Slovakia München, Schlesischer FC Neuburg, FC Polonia Nürnberg, Polonia Saarland FC, Chłopcy z Ferajny Speyer, FC Polonia Ulm, Husaria Viernheim i Husaria Viernheim II.

Cztery najlepsze kluby (drużyny reprezentujące stowarzyszenia sportowe) będą mogły wystąpić w planowanym na lipiec lub sierpień turnieju finałowym z najlepszymi drużynami turniejów kwalifikacyjnych z grup północno-wschodniej – Berlin (turniej 19. maja) i Nadrenii-Westfalii (turniej 30. czerwca).

Gramy w czterech grupach po pięć drużyn. Mecz trwa 12 minut bez przerwy. Terminarz rozgrywek jest tak skonstruowany, że nikt nie odpada po fazie grupowej.

TERMINARZ

10.00 – 12.15 – mecze grupowe – boisko 1, 2 i 3
13.30 – 16.00 – mecze pucharowe – boisko 1, 2 i 3
15.45 – finał – boisko 1

Osiem najlepszych drużyn gra w ćwierćfinałach o mistrzostwo, a wszyscy bez wyjątku, w zależności od miejsca w grupie w odpowiednich półfinałach, na końcu są mecze o miejsca 19., 17., 15., itd., aż do wielkiego finału.

ORGANIZATORZY

Organizacja turnieju: Biało-czerwone Orły (Weiß-rote Adler) – stowarzyszenie sportowo-kulturalne mające na celu integrowanie polskich klubów sportowych z całych Niemiec.

Organizacja festynu: Sekcja juniorów klubu sportowego TSV Fürstenfeldbruck West

Współorganizator: FÖ Jugendförderverein Fürstenfeldbruck West – stowarzyszenie wsperąjące projekty integracyjne i dla dzieci młodzieży na terenie Górnej Bawarii

Turniej odbędzie się w trakcie największego w południowych Niemczech festynu rodzinnego z okazji 100. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ: https://www.facebook.com/events/2074132716208057/?notif_t=plan_user_joined&notif_id=1526378678802390

Dodatkowo zostanie rozegrany towarzyski mecz kobiecy pomiędzy SIKS a TSV FFB West. Światowe Imperium Kobiety Spełnionej zorganizowało dla polonii kobiecej warsztaty pod hasłem „Szczęśliwa Kobieta w roli Matki”, a także pierwsze targi Wellness i Beauty promujące przedsiębiorczość Polek na emigracji.

PATRONAT HONOROWY – Konsulat Generalny RP w Monachium

PATRONAT MEDIALNY

MyPolacy.de – największy portal dla Polaków w Niemczech odwiedzany przez 2.4 miliona osób rocznie
Magazyn Twoje Miasto wydawane w kilku landach zachodnich i południowych Niemiec
Pepe TV

WSTĘP BEZPŁATNY
Postaramy się zapewnić wystarczającą ilość miejsc seidzących, jednakże zachęcamy do wzięcia koców, na których będziecie mogli odpocząć na polanie piknikowej.

KONTAKT: Piotr Sowada – kontakt@pldf.de lub 017610340462

Więcej informacji wkrótce na mypolacy.de, w czasopiśmie Twoje Miasto (wydanie czerwiec 2018), Pepe TV oray w radio LORA (audycja 22. maja o g. 21).

Zostaw komentarz