22 views 21 sec

0

Komentarzy

Wielkie Serca w Berlinie: Finałowa Kolacja dla WOŚP w Ambasadzie

- Kwiecień 2, 2024
Wielkie Serca w Berlinie: Finałowa Kolacja dla WOŚP w Ambasadzie

Sercem otwartym na pomoc i rękami gotowymi do działania, społeczność polonijna w Berlinie wspólnie świętowała 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Najjaśniejszym punktem berlińskich obchodów okazała się finałowa kolacja dla WOŚP w ambasadzie RP, gdzie gościnność łączyła się z filantropią. Spotkanie w rezydencji ambasadora RP, Dariusza Pawłoś, to nie tylko okazja do wsparcia ważnego celu, ale i niepowtarzalny wieczór kulturalny.
Występ Maksymiliana Skiby, zapewnił oprawę operową, a wylicytowana kolacja za 400 euro stała się symbolem solidarności i hojności polskiej diaspory. Razem przypomnieliśmy światu o potędze współdziałania, solidarności i kultury, które są nieodłącznymi składnikami polskiej tożsamości także poza granicami kraju.

#WOŚPBerlin #FinałWOŚP #KolacjaWOŚP #AmbasadaRPBerlin #PoloniaWBerlinie #SolidarnośćWOŚP #KulturaIPomoc #WielkieSerce #WOŚPNiemcy #Dobroczynność #FilantropiaWPolsce #AmbasadorDariuszPawłoś #OperowyWieczór #LicytacjeWOŚP #PolonijnaGościnność #KarnawałDlaDobroci

PepeTV Telewizja Polonijna Na Świecie

Zostaw komentarz