35 views 13 sec

0

Komentarzy

Wszystkie drogi prowadzą do wakacji – wydarzenie polonijne w Schoten

- Czerwiec 22, 2024

W Belgii odbyło się inspirujące wydarzenie pt. “Wszystkie drogi prowadzą do wakacji”, zorganizowane przez Polkę mieszkającą w Belgii, Katarzynę Znosko.

Wydarzenie zgromadziło liczne Polki, które zaprezentowały swoje wyroby oraz pracę, w ramach przygotowań do nadchodzącego lata. Program dnia obejmował różnorodne atrakcje, w tym pokazy mody, warsztaty oraz występy artystyczne. Uczestnicy mogli skorzystać z porad dotyczących taniego podróżowania, doboru bielizny, makijażu permanentnego oraz zajęć fitness i jogi. Wydarzenie zakończyło się w przyjaznej, inspirującej atmosferze, pełnej energii i radości z przygotowań do wakacji.

Źródło: TVP Polonia Kierunek Zachód
#WszystkieDrogiProwadząDoWakacji #KatarzynaZnosko #PolkiWBelgii #InspirująceWydarzenie #PrzygotowaniaDoLata #PokazyMody #Warsztaty #WystępyArtystyczne #PoradyPodróżnicze #TaniePodróżowanie #DobórBielizny #MakijażPermanentny #ZajęciaFitness #Joga #PolskaSpołeczność #Lato2024 #InspiracjaINowoczesność #KreatywnośćPolaków #EnergiaiRadość #WakacyjnyNasrtoój #PolacyZaGranicą #KobiecaSiła #KulturaPolska #BelgijskaPrzygoda
Zostaw komentarz