85 views 38 sec

0

Komentarzy

Adam Kwiatkowski z Kancelarii Prezydenta zakażony koronawirusem

- Sierpień 28, 2020
Prezydencki minister Adam Kwiatkowski jest zakażony koronawirusem. Poinformował o tym w piątek podkreślając, że nie miał i nie ma osobistego kontaktu z żadnym ze współpracowników z Kancelarii Prezydenta.

“Drodzy TT – po powrocie z wakacji przed rozpoczęciem pracy poddałem się testowi na COVID19 – miałem pewien symptom towarzyszący koronawirusowi – zaznaczam, że nie miałem i nie mam kontaktu osobistego z żadnym ze współpracowników KPRP – otrzymałem wynik, jestem zarażony na COVID 19” – napisał Kwiatkowski w piątek na Twitterze.

Zaznaczył jednocześnie, że czuje się dobrze. “Proszę o uszanowanie mojej Rodziny i mnie szczególnie w najbliższym czasie – będę Was informował, jak rozwija się sytuacja – dziękuje za wsparcie i pamięć w modlitwie – BĘDZIE DOBRZE” – dodał Kwiatkowski w kolejny wpisie.

Ministerstwo Zdrowia podało w piątek, że badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 791 osób. Łącznie od początku epidemii potwierdzono obecność koronawirusa u 65 tys. 480 osób. Zmarło 2 tys. 18 osób zakażonych, a 44 tys. 785 osób wyzdrowiało. (PAP)

autor: Rafał Białkowski

rbk/ mok/

Foto:Facebook

 

Zostaw komentarz