Brukselskie tête à tête – “Taniec mową zmysłów”

- Sierpień 15, 2018

Brukselskie tête à tête – “Taniec mową zmysłów”

Prowadzi:

Margherita Villa

Goście :

Katarzyna Jackowska –absolwentka Akademii psychologii alternatywnej w Łodzi

Marta Kulikowska
Tancerka, pedagog, choreograf, dyrektor artystyczny Szkoły Tańca SPLIT z siedzibą w Tervuren (Bruksela)
doktorantka na wydziale tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie,
Wspominał Pan, że mogę również podać stronę internetową. Zatem moja oficjalna strona internetowa:
http://www.martakulikowska.com

Eliza Reis-Kawka – magister Filologii Romańskiej z bogatym dorobkiem pedagogicznym;  absolwentka studiów podyplomowych „Dyplomacja Kulturalna”, wieloletni pracownik Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Brukseli. Włada biegle językiem francuskim, angielskim, niderlandzkim, komunikuje się również po włosku i po rosyjsku. Od 17 lat mieszka w Belgii.
Z tańcem towarzyskim związana od 11 roku życia. Posiada klasę taneczna A. Od 2002 roku, wraz z mężem  prowadzi szkołę tańca towarzyskiego w Gandawie.
Pomysł rozpoczęcia zajęć tanecznych w Centrum Kultury dla Studentów z Zagranicy przy Uniwersytecie w Gandawie, był częścią projektu mającego na celu wymianę kulturowa i integrację studentów.
Lekcje tańca, prowadzone w wielu językach przyciągnęły liczną, wielokulturową publiczność. Studenci i doktoranci z Uniwersytetu w Gandawie z entuzjazmem rozpoczęli naukę zarówno eleganckich i dostojnych tańców standardowych, jak i dynamicznych, gorących tańców latynoamerykańskich.
Pomysł i realizacja projektu tanecznego okazała się ogromnym sukcesem, zyskując ogromną przychylność środowiska uniwersyteckiego, lokalnych mieszkańców, a także władz miasta.
Od 2014 roku Gent Dance Atelier jest częścią oficjalnego, kulturalnego programu miasta Gandawy.

Telewizja Polska

Telewizja Polonijna

Telewizja Internetowa

PepeTV

Zostaw komentarz