25 views 23 sec

0

Komentarzy

Finał WOŚP Darmstadt

- Luty 11, 2024

Na 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Darmstadt miało miejsce wiele emocjonujących wydarzeń. Odbyły się licytacje, na których uczestnicy mogli zdobyć różnorodne przedmioty i usługi, a polonijni artyści zapewniali bogatą ofertę muzyczną i kulturalną.

Jedną z największych atrakcji była wizyta postaci z Innej Galaktyki, w tym Dartha Vadera w towarzystwie swoich żołnierzy, co z pewnością dostarczyło wielu emocji zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom. W programie znalazł się także występ folklorystyczny, który zaprezentowały zespół Krakowiak e.V.: dziecięcy oraz grupa dorosłych, ukazując bogactwo polskiej tradycji tanecznej i muzycznej. Wydarzenie to było nie tylko okazją do wspólnego świętowania i pomocy innym, ale także do pielęgnowania polskiego dziedzictwa kulturowego na obczyźnie.

Źródło: TVP Polonia Kierunek Zachód
#WOSP #FinaleWielkiejOrkiestryŚwiątecznejPomocy #Darmstadt #licytacje #poloniartyści #InnaGalaktyka #DarthVader #folklorystyka #Krakowiak #polskietradycje #wspólneświętowanie #pomoc #dziedzictwokulturowe
Zostaw komentarz