103 views 2 min

0

Komentarzy

„LEKKO NIE BĘDZIE” w Düsseldorfie

- Październik 19, 2017

„LEKKO NIE BĘDZIE” w Düsseldorfie
Oburza Was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą – w myśl zasady: mnie by się to nie przydarzyło – panie i panowie zauroczeni młodszymi partnerami? Jeśli tak, ta sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria bardzo różni się od życiowej praktyki.
„Lekko nie będzie” autorstwa Jean-Claude’a Islerta to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu innych.
Stateczny wykładowca Eduardo (Jan Jankowski) romansuje ze sprytną studentką Sarah (Zofia Zborowska/Katarzyna Grabowska), zaś jego była żona Marion (Dominika Ostałowska) zakochała się w młodszym partnerze. Ich córka Julie (Julia Rosnowska)
ma nowego, troszkę starszego narzeczonego Marco, wąsatego „artystę”, lekkoducha, bez grosza przy duszy (Kacper Kuszewski). Wspólnie zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy. …bo kiedy
wszystko zawodzi, zawsze można zrzucić winę na hydraulika – imigranta ze wschodu…
Przygotujcie się na wyjątkowo zabawny wieczór, a jeśli nie lubicie się śmiać, to możemy wam obiecać, że lekko nie będzie!

Obsada: Jan Jankowski, Dominika Ostałowska, Katarzyna Grabowska/ Zofia Zborowska, Kacper Kuszewski, Julia Rosnowska
Reżyseria: Tomasz Sapryk

19.11.2017 Teatr Savoy w Düsseldorfie
Godziny : 15:00 i 19:00

Bilety: 39€, 35€, 30€

Bilety do nabycia na stornie
http://www.polskakomedia.eu

Zostaw komentarz