69 views 46 sec

0

Komentarzy

Nasze mieszkania wypełni złoty błysk

- Wrzesień 4, 2017

Wypowiedź: Katarzyna Jaros-Puzio, dekorator wnętrz IKEA.

Dodatki, dekoracje to coś o czym w mieszkaniu nie wolno zapomnieć. Odpowiednio dobrane mogą sprawić, że przestrzeń stanie się stylowa, bardziej przytulna i poczujemy się jak w domu. Co wybrać? W tym sezonie na pierwszym planie znalazły się wyraziste kolory, złote akcenty i odrobina tropikalnych detali.

– Dodatki mają wpływ na to jak wygląda wnętrze. Za ich pomocą możemy zmienić charakter przestrzeni np. może wydać się bardziej ponura, jaskrawa, czy kolorowa – mówi newsrm.tv Katarzyna Jaros-Puzio, dekorator wnętrz IKEA i dodaje. – Nowością w tym roku są bardzo intensywne kolory. Pojawiają się ciemne zielenie, złoto, czerń, żółty barwa, róż ale modne są także pastele.

Dodatki we wnętrzach to nie tylko ozdobniki ich użyteczność i funkcjonalność może sprawić, że będą nas jeszcze bardziej cieszyć. – To nie jest tak, że kiedy podstawimy jedynie wazon to on po prostu będzie stał jako dekoracja. Na przykład mamy taki wazon, który z jednej strony jest świecznikiem, takim malutkim na świece tealight, a z drugiej strony jest po prostu małym wazonem. Jesteśmy w stanie zmienić całkowicie funkcje takiego przedmiotu i to jest myślę fajne i zabawne – wyjaśnia Katarzyna Jaros-Puzio.

Zostaw komentarz