182 views 36 sec

0

Komentarzy

Polonia Na Żywo – Artur Gotz

- Czerwiec 24, 2023
Polonia Na Żywo – Artur Gotz

Serdecznie zapraszamy do oglądania najnowszego odcinka programu “Polonia na żywo”, w którym naszym gościem jest Artur Gotz, niezwykle utalentowany muzyk, który niedawno oczarował publiczność swoim koncertem dla dzieci polonijnych w Paryżu.

Artur Gotz, znany z twórczości skierowanej do najmłodszych, posiada niebywały talent do tworzenia piosenek, które zarówno bawią, jak i uczą. Jego koncert w Paryżu, pełen zabawnych i edukacyjnych utworów, sprawił radość nie tylko młodym słuchaczom, ale także ich rodzicom.

W programie “Polonia na żywo”, Artur opowie o swoim doświadczeniu koncertowania dla dzieci polonijnych oraz podzieli się z nami swoją pasją do tworzenia muzyki dla najmłodszych. Artur, zarażając swoją energią i pozytywnym nastawieniem, przekonuje, że muzyka jest fantastycznym narzędziem do edukacji i integracji dzieci, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Nie możecie przegapić tej inspirującej rozmowy! Dołączcie do nas w najnowszym odcinku “Polonia na żywo” i odkryjcie, jak muzyka Artura Gotz wpływa na życie polonijnych dzieci w Paryżu.

 

#PoloniaNaŻywo #ArturGotz #MuzykaDlaDzieci #KoncertWParyżu #PiosenkiDlaDzieci #EdukacjaMuzyczna #KulturaPolonijna #DzieciPolonijne #PolskaMuzyka #PolskaPolonia #PolskaWDrodze

Zostaw komentarz