231 views 2 min

0

Komentarzy

Polonia Na Żywo – Anna Pisowicz i jej sklep “Alicja w krainie czarów”

- Czerwiec 25, 2023
Polonia Na Żywo – Anna Pisowicz i jej sklep “Alicja w krainie czarów”

W najnowszym odcinku “Polonia na żywo” zabieramy widzów do serca Berlina, do unikalnego sklepu z poduszkami, prowadzonego przez Annę Pisowicz. Ten nietypowy zakątek, pełen miękkości i kreatywności, to miejsce, gdzie powstają poduszki spełniające marzenia każdego, zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Anna Pisowicz to prawdziwa artystka, której pasją jest tworzenie niepowtarzalnych poduszek. Z ogromnym zaangażowaniem i miłością projektuje poduszki dla najmłodszych, tworząc radosne i kolorowe wzory, które przynoszą uśmiech na twarzach dzieci. Ale jej talent nie kończy się na najmłodszych. Anna tworzy także poduszki dla matek, nauczycieli, a nawet dla podróżujących pociągiem kulturą z Berlina do Wrocławia.

Poduszki Anny Pisowicz to więcej niż tylko dekoracje lub praktyczne przedmioty. Każda z nich jest dziełem sztuki, pełnym ciepła i miłości. A jej poduszki terapeutyczne, specjalnie zaprojektowane dla chorych dzieci, to prawdziwe małe cuda, które pomagają w walce z bólem i nie swoistościami.

Dołączcie do nas w tym odcinku i pozwólcie się zachwycić twórczością Anny Pisowicz, która przekształca proste materiały w niesamowite dzieła sztuki, przynoszące ukojenie i radość innym. To odcinek, który nie tylko inspiruje, ale również przekazuje ważne wartości empatii, kreatywności i przedsiębiorczości.

Link do Facebooka: https://www.facebook.com/pisowiczanna

Strona: http://alicjawkrainieczarow.pl/

 

#PoloniaNaŻywo #AnnaPisowicz #PoduszkiArtystyczne #PoduszkiTerapeutyczne #BerlińskaPolonia #PoduszkiDlaDzieci #PoduszkiDlaMam #PoduszkiDlaNauczycieli #PodróżePociągiem #BerlinskaKreatywność #PolscyTwórcy #PoduszkiUnikalne #SztukaWPraktyce #PolacyWBerlinie #BiznesNaEmigracji

Zostaw komentarz