72 views 32 sec

0

Komentarzy

Promocja polskich start-upów podczas konferencji Rady Gospodarczej CDU

- Październik 11, 2017

Promocja polskich start-upów podczas konferencji Rady Gospodarczej CDU
20 września 2017 r. w Ambasadzie RP w Berlinie odbyła się konferencja „Wirtschaft trifft Botschaft” promująca Polskę jako kraj innowacji i start-upów.Głównym punktem spotkania był wykład Dyrektora Tomasza Salomona z Departamentu Współpracy Międzynarodowej w Ministerstwie Rozwoju na temat „Start-upy jako czynnik wzrostu gospodarczego w Polsce”. Pięć polskich start-upów: CARDIO CUBE, CODETE, IC SOLUTIONS, TOOPLOOX i TRAIN&BENEFIT miało okazję zaprezentować się ze swoimi nowoczesnymi rozwiązaniami. W spotkaniu udział wzięło ponad 75 członków Rady Gospodarczej CDU Berlin Brandenburg (przedsiębiorstwa z różnych sektorów gospodarki), która była współorganizatorem spotkania.

Ambasada RP w Berlinie angażuje się w wiele projektów, których celem jest promocja Polski jako gospodarki innowacyjnej. Chcemy aby nowoczesne start-upy prezentowały Polskę jako kraj utalentowanych przedsiębiorców, zaawansowany technologicznie i otwarty na innowacji.

Przy tej okazji uprzejmie informujemy, że VI edycja konferencji „Wolves Summit” odbędzie się 10-11 października br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Źródło:Ambasda RP w Berlinie

Zostaw komentarz