Romanistyka KUL zaprasza na webinar o studiach I stopnia

- Kwiecień 22, 2024

Studia romanistyczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II? Uczelnia zaprasza na spotkanie informacyjne (webinar) w trybie hybrydowym, które odbędzie się we wtorek 23 kwietnia o 18:00 na platformie MS Teams.

Wierzymy, że będzie to ciekawa propozycja dla naszych rodaków, którzy chcieliby ukończyć studia I stopnia w trybie hybrydowym (on-line). Spotkanie informacyjne dotyczyć będzie kryteriów rekrutacji oraz samych studiów na romanistyce. Pragniemy gorąco podkreślić: żeby studiować romanistykę, można znać język w stopniu bardzo podstawowym. Przestawimy program, cele kształcenia, a także perspektywy rozwoju zawodowego po studiach, odpowiemy też na wszelkie pytania i wątpliwości osób zainteresowanych.

Link do spotkania >>> https://tiny.pl/d9h2x

Więcej informacji na załączonym plakacie, w folderze informacyjnym (https://tiny.pl/d9hvq) oraz na stronie internetowej (https://tiny.pl/d9hvm).

Źródło: Romanistyka KUL

 

#StudiaRomanistyczne #KUL #SpotkanieInformacyjne #Webinar #Hybrydowy #MSTeams #Rekrutacja #Język #ProgramStudiów #CeleKształcenia #RozwójZawodowy #Link #Informacje #Plakat #StronaInternetowa #RomanistykaKUL

Zostaw komentarz