34 views 2 min

0

Komentarzy

TOP STYLE Gość Marta Rawska

- Czerwiec 24, 2023
TOP STYLE Gość Marta Rawska

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego programu “TOP STYLE”, gdzie nieustannie przemierzamy świecie trendów i stylu. W tym odcinku, nasza niezastąpiona prezenterka Katrin Belen ma dla Was niespodziankę – jej gościem jest niebywale utalentowana wokalistka, Marta Rawska, znana z zespołu Skorusa.

Marta Rawska to artystka, która zdobywa serca publiczności swoim pięknym głosem i niepowtarzalnym stylem. Jako wokalistka zespołu Skorusa, zyskała uznanie na scenie muzycznej, a jej niepowtarzalny styl jest inspiracją dla wielu fanów.

W programie “TOP STYLE”, Marta opowie o swoim podejściu do mody i stylu, o tym jak balansuje między życiem na scenie a prywatnym, jakie role odgrywa moda w jej życiu i karierze, jakie są jej ulubione trendy i jak radzi sobie z presją bycia zawsze na topie.

Katrin Belen, zawsze pełna energii i entuzjazmu, przeprowadzi rozmowę z Martą, zadając pytania, na które wszyscy chcemy znać odpowiedzi. Jak Marta dobiera swoje stroje na koncerty? Skąd czerpie inspiracje? Jak łączy modę ze swoją muzyką?

Oczekujcie fascynującej rozmowy, pełnej ciekawych anegdot, wskazówek dotyczących stylu i inspirujących spostrzeżeń. Marta z pewnością przekona Was, że moda i muzyka idą w parze, a prawdziwy styl to coś więcej niż tylko ubrania.

Zapraszamy do oglądania kolejnego odcinka “TOP STYLE” z Katrin Belen i jej niezwykłym gościem, Martą Rawską. Przygotujcie się na dawkę inspiracji i stylu!

#TopStyle #KatrinBelen #MartaRawska #ZespółSkorusa #ModaIMuzyka #StylGwiazd #InspiracjeMody #Trendy #StylNaScenie #MuzykaNaTopie #WokalistkaIModa #ModneWskazówki #StylMartyRawskiej #ModowyWywiad #StylCelebrytów

Zostaw komentarz