46 views 22 sec

0

Komentarzy

TOP STYLE Gość Katrin Belen

- Lipiec 1, 2023
TOP STYLE Gość Katrin Belen

“W Mieście Mody: Katrin Belen – Władczyni Stylu”. W tym wyjątkowym odcinku, kamery obracają się na prowadzącą, gdy znana projektantka i twarz programu “TOP STYLE” w PepeTV, Katrin Belen, staje się gościem swojego własnego programu!

Z okazji pięćdziesiątego odcinka “TOP STYLE”, Katrin oddaje stery programu w ręce Sylwii Płonki, której zadaniem jest poprowadzenie wyjątkowego wywiadu. Film daje niepowtarzalną okazję, aby przyjrzeć się kuluarom pracy Katrin – ikony stylu, która słynie z tworzenia kreacji z materiałów recyklingowych. Sylwia Płonka zadaje pytania, które odkrywają inspiracje Katrin, jej drogę do sukcesu oraz jej pasję do tworzenia ekologicznej mody. Ten odcinek jest hołdem dla niezmierzonej kreatywności i innowacyjności Katrin, a zarazem źródłem inspiracji dla każdego, kto marzy o świecie mody. Czy jesteś gotowy na podróż do świata TOP STYLE?

 

#KatrinBelen #TOPStyle #PepeTV #SylwiaPłonka #ModaEkologiczna #50Odcinek #RecyklingowaModa #Styl #Design #WŚwiecieMody #Inspiracja #Kreatywność #Moda #SztukaStylu

Zostaw komentarz