202 views 48 sec

0

Komentarzy

TOP STYLE Gość Natalia Grajcar – utalentowana i doświadczona stylistka fryzur

- Lipiec 8, 2023
TOP STYLE Gość Natalia Grajcar – utalentowana i doświadczona stylistka fryzur

W najnowszym odcinku programu “TOP STYLE” z Katrin Belen, gościem specjalnym jest Natalia Grajcar – utalentowana i doświadczona stylistka fryzur, która swoją miłość do zawodu czerpie z rodzinnej tradycji. Natalia dorastała w salonie piękności prowadzonym przez swoją matkę, gdzie odkryła swoją pasję i zrozumiała, jak wiele radości może przynieść robienie tego, co się kocha.

Zainspirowana swoją matką – przedsiębiorczą mistrzynią fryzjerstwa – Natalia rozpoczęła pracę jako stylistka fryzur już w latach nastoletnich, obsługując swoich pierwszych klientów. Po 15 latach ciężkiej pracy, szkoleń i ciągłego rozwoju, z dumą mówi o sobie, że jest fryzjerką, która kocha swoją pracę i jest w niej dobra.

W programie “TOP STYLE” Natalia opowie więcej o swojej unikalnej drodze do sukcesu i o tym, jak utworzyła zespół “Simply Unique” – pełen pasji i utalentowanych przyjaciół, którzy wspólnie tworzą niepowtarzalne kreacje. Dołącz do nas i dowiedz się, jak Natalia przekształciła swoją pasję w zawód, inspirowana rodziną i miłością do sztuki fryzjerstwa. Nie przegap!

Linki: https://www.facebook.com/profile.php?id=100064324502810
https://simply-unique.nl/
https://www.facebook.com/NatalkaGrajcar

#TOPSTYLE #KatrinBelen #NataliaGrajcar #StylistkaFryzur #PasjaDoZawodu #RodzinnaTradycja #SimplyUnique #SztukaFryzjerstwa #Inspiracja #DrogaDoSukcesu #Fryzjerstwo #ZawódZPasji

Zostaw komentarz