123 views 2 min

0

Komentarzy

Chcesz być piękna? Używaj kremu z umiarem

- Grudzień 2, 2017

Chcesz być piękna? Używaj kremu z umiarem
Wypowiedź: Anna Milobedzka, dermokonsultantka Vichy.
Co za dużo to niezdrowo – ta zasada tyczy się także stosowania kremów. Nakładanie zbyt dużej ilości kremu do twarzy może obciążyć naszą skórę. Większa ilość kremu to też większe problemy z jego wchłonięciem. Ile kremu powinniśmy używać?
– Kremu nie powinniśmy używać zbyt dużo na raz na twarz dlatego, że on będzie obciążał naszą skórę. Zasada więcej lepiej nie istnieje. Zdecydowanie lepiej jest nałożyć kremu troszeczkę mniej – mówi newsrm.tv Anna Milobedzka, dermokonsultantka Vichy.
Każdy typ skóry jest trochę inny np. w przypadku skóry tłustej wchłanianie kremów jest zdecydowanie gorsze. Ten typ cery powinien nakładać najmniejszą ilość kremu. Skóry suche za to bardzo chłoną krem i w ich przypadku możemy go nałożyć trochę więcej. Odpowiednia ilość kremu na całą twarz dla skóry mieszanej to mniej więcej wielkość ziarenka grochu.
Jak możemy poznać, że przesadziliśmy z kremem? To jest bardzo proste on się nie wchłania, roluje i zostaje na twarzy nawet po nocy.
Jeżeli chcemy dodatkowo odżywić naszą skórę to można sięgnąć np. po serum. Warto pamiętać, że serum używa się tylko z kremem i to serum powinno być nakładane przed aplikacją kremu.
Telewizja Polska
Telewizja Polonijna

Zostaw komentarz