17 views 46 sec

0

Komentarzy

W grudniu kupujemy najwięcej złota

- Grudzień 30, 2017

W grudniu kupujemy najwięcej złota

Wypowiedź: Marta Dębska, ekspert Grupy Goldenmark.

Kiedy kupujemy najwięcej złota? Pod koniec roku. Grudzień jest miesiącem, w którym niezależnie od ceny kruszcu kupujemy go najwięcej.

– Na rynku złota od kilku lat widzimy, że na przełomie roku wzrasta zainteresowanie kruszcem. Wynika to z kilku czynników. Oczywiście jest to grudzień i czas prezentów. Złota sztabka jest coraz popularniejszym prezentem w Polsce – mówi newsrm.tv Marta Dębska, ekspert Grupy Goldenmark.

Jak zauważa ekspert grudzień to także czas podsumowań. To właśnie w tym czasie przyglądamy się czy mamy jakieś nadwyżki. Jest to moment, w którym podsumowujemy nasze zyski i zastanawiamy się nad dywersyfikacją. – Coraz częściej Polacy wybierają złoto jako metodę dywersyfikacji swoich oszczędności. Co ciekawe ten trend niezależny jest od cen. Zawsze przełom roku to dobry moment na dywersyfikacje i na oszczędzanie. Polacy coraz częściej wybierają złoto jako metodę na oszczędzanie.

Z obserwacji Goldenmarkt wynika, że o 40 procent wzrosła liczba klientów, którzy regularnie kupują złoto. Dane mogą sugerować, że rynek złota w Polsce się stabilizuje.
Telewizja Polska
Telewizja Polonijna
Telewizja Internetowa

Zostaw komentarz